1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
Jutro wspomnienie św. Piotra Chrzciciela i Towarzyszy – pierwszych męczenników japońskich.
We wtorek – św. Kolety, klaryski oraz w piątek św. Scholastyki, dziewicy.
W sobotę, 11 lutego, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Obchodzony jest wtedy Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji chorych. Po każdej Mszy św. a więc o 6:30, 8:00 i 18:00 będzie możliwość przyjęcia sakramentu Namaszczenia Chorych.

Przypominamy, że według Kodeksu Prawa Kanonicznego Sakramentu namaszczenia chorych można udzielić:
„wiernemu, który znajdzie się w niebezpieczeństwie śmierci na skutek choroby lub starości” przy czym chory nie musi znajdować się „w ostatecznym niebezpieczeństwie utraty życia” Sakrament ten można powtarzać. Wymagany jest także stan łaski uświęcającej.

2. Stowarzyszenie Alwernia zaprasza wszystkich uczniów z trudnościami w nauce na bezpłatne korepetycje w salkach przy klasztorze. Szczegóły i grafik na stronie internetowej stowarzyszenia oraz w gablocie przed kościołem.

3. Dzisiaj godz. 19:00 o  w podziemiach naszego klasztoru będzie miało miejsce spotkanie autorskie z ks. Arkadiuszem Paśnikiem  i promocja  jego książki pt. Dar.  Serdecznie zapraszamy.

4. Tydzień temu młodzież oazowa gromadząca się przy naszym kościele zbierała ofiary do puszek na swój wyjazd rekolekcyjny. Zebrano 2330 zł. Dziękujemy za każdą ofiarę.

5. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka. Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne wyświadczone przez was na rzecz naszego kościoła, klasztoru i ubogich.