1. Dzisiaj po Mszy św. młodzież oazowa gromadząca się przy naszym kościele będzie zbierała ofiary do puszek na swój zimowy wyjazd rekolekcyjny.

  2. Dziś także godz. 17:00 odbędzie się w sali widowiskowej liceum przy ul. Chopina koncert: Pastorałko, nieś się biała w wykonaniu dzieci i młodzieży z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Lubartowie oraz chóru Chórtownia. Wstęp wolny.

  3. W czwartek, 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy świętej. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego, dlatego taca zebrana w tym dniu zostanie przeznaczona na zakon klauzurowy naszych sióstr Mniszek Klarysek Kapucynek. Porządek Mszy świętych: 6:30, 8:00, 15:30 i 18:00. Taki sam układ Mszy świętych będzie obowiązywał też następnego dnia z racji Pierwszego Piątku miesiąca.

  4. W liturgii Kościoła wspominamy wtedy św. Błażeja, biskupa i męczennika. Błogosławieństwo poświęconymi świecami podczas każdej Mszy świętej. Wieczorem o godz. 17:30 zostanie odprawione nabożeństwo wynagradzające do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spotkanie modlitewne w Pierwszą Sobotę rozpocznie się o godz. 16:00.

  1. W przyszłą niedzielę, 5 lutego, o godz. 18:00 Mszę św. odprawi i homilię wygłosi ks. Arkadiusz Paśnik z parafii św. Michała Archanioła w Lublinie, dawny kapelan Domu Pomocy Społecznej Sióstr Felicjanek na Jacku. O godz. 19:00 zaś w podziemiach naszego klasztoru będzie miało miejsce spotkanie autorskie i promocja jego książki pt. Dar.

  1. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka.